Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
0.5kmh
75 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Protestuesit godasin dhe dëbojnë të riun: Është agjent i infiltruar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është shoqëruar me tensione dhe përplasje protesta e sotme e opozitës.

Disa protestues janë përplasur me njëri tjetrin ndërkohë që njëri prej tyre është goditur me grusht.

Sipas PD, personi i cili u godit me grusht dhe u dëbua nga protesta është një agjent i infiltuar që ka dashur të përçajë protestuesit.

Është dashur ndërhyrja e ish-deputetit Luçiano Boçi dhe ish-deputetëve të tjerë për të qetësuar situatën.

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img