Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Protestuesi mbahet i prangosur pas krevatit te Trauma, ish-deputeti: Dhunë shtazarake e policisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

6029a1913f0b060f6ec6d4cb6ca9f899

Protetsuesi i plagosur mbahet me pranga në spitalin e Traumës në kryeqytet. Është ish deputeti i PD, Xhemal Gjunkshi i cili ka publikuar fotot.

Gjunkshi ka bërë një vizitë në orët e vona bashkë me ish deputetin Bradh Spahia tek Trauma, ndërsa ka ndarë këtë moment.

“Dhunë shtazarake e policisë kundrejt qytetarëve protestues. Janë me dhjetëra rastet e keqtrajtimit dhe dhunimit të qytetarëve të ndaluar. Ne ishim dhe pamë nga afër protestuesit e dhunuar në urgjencën e spitalit të traumës . Policia , e pa aftë për të ndaluar bandat e krimit të organizuar, ne kundershtim me ligjin, mban të lidhur me pranga qytetarin në kushtet e shtrimit spitalor dhe tenton të na pengojë edhe neve”, shkruan ai.

56848002_2438576293040143_5831123033007325184_o.jpg

57010202_2438576339706805_2209969649720754176_o.jpg

56823347_2438576416373464_6376308254368071680_o.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img