Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
16 °
Hën
12 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Protestuesi hidhet me PARASHUTË: Rrogozhina “Rama ik”. Kryemadhi: Kjo është fantazia që na duhet

Lajme të ngjashëm

“Rrogozhina Rama ik”, kështu lexohet në parashutën e një prej protestuesve që po fluturon mbi rrugën e bllokuar në Durrës.

Protestuesi ka fluturuar për disa çaste teksa në tokë po fliste për mediat kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi. Ajo e ka komentuar gjetjen e protetuesit duke thënë se është “fantazia e njerëzve, që i duhet protestës dhe që do vijojë”.

fgsdfgrhwe45rhj.jpg

dfgdehetje5j.jpg

Më shumë