Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Protestoi me Kujtim Gjuzin për Bregoviçin, justifikohet Jenishehri: Policia na dha leje vetëm për 3 vetë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot ish-deputeti Kujtim Gjuzi bashkë me kolegun e tij Selami Jenishehri dhe dy miq të tjerë, dolën në protestë në Korçë, duke kërkuar mospjesëmarrjen e Goran Bregoviçit në festën e Birrës në Korçë.

Mirëpo rrjetet sociale e kanë trajtuar me humor këtë pjesë, pasi ata nuk kishin mbështetje në numër, por ishin vetëm 4 persona.

Ndaj Jenishehri ka menduar të bëjë një sqarim për të gjithë, duke thënë se policia e Korçës na dha leje për vetëm 3 vetë, dhe ata respektuan ligjin.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img