Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Protesta te Astiri, Veliaj: E stisur, rruga do të bëhet!

spot_img

Lajme të ngjashëm

b04c591c8fd4fe78dede274405811c73

Kryebashkiaku Erion Veliaj e ka quajtur mbrëmjen e sotme protestën e banorve të Astirit të stisur dhe që udhëhiqet nga ddy ish-deputetë të opozitës.

I ftuar në emisionin Real Story, të Sokol Ballës, Veliaj u shpreh se rruga do të bëhet pasi protesta është kthyer në bumerang sepse nurmi i atyre që mërziten kur bllokohet rruga është më mi madh se i atyre që mblidhen atje çdo pasdite.

‘Protesta te Astiri është e stisur. Rruga do të bëhet. Ajo protestë është kthyer në bumerang. Numri i personave që mërziten nga ajo protestë me dy ish-deputetë në krye, është shumë i madh se ata që qëndrojnë atje. Ne do fitojmë dhe te Astiri’, ka thënë Erion Veliaj.

 

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img