Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
3.6kmh
75 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Protesta e studentëve, deputeti: Shihni kur të pshurret i forti kryeministër

spot_img

Lajme të ngjashëm

a53991e37392849d6a537e535df2f89c

Protesta masive të studentëve kundër tarifave të larta në Tiranë, Elbasan, Korçë e Durrës.

Studentët kanë bllokuar rrugët kryesore të qytetit dhe kërkojnë daljen nga zyra të ministres së Arsimit Lindita Nikolla e cila deri tani nuk ka mundur të negociojë me ta.

Ndërkaq, deputeti i PD Edi Paloka jep një mesazh për kryeministrin Edi Rama.

“Shiheni kur të pshurret “i forti” kryeministër që bën arrogantin me të gjithë”, shkruan Paloka në facebook. 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img