Protesta e opozitës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:38 09-12-2015 Protesta e opozitës

Një prej protestuesve të opozitës është ngjitur në majën e bunkerit në sheshin mes Ministrive të Transportit dhe asaj të Brendshme duke mbajtur në dorë flamurin e Partisë Demokratike. Bunkerit iu vu zjarri dhe u dëmtua në atë që për disa ishte skenë e shëmtuar dhe për të tjerë, një triumf.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011897087097168
array(1) { ["section"]=> string(25) "protesta-e-opozites-27303" }