Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Protesta e Berishës, nga Aldo Bumçi te ish ministri i Ramës, ja kush do të flasë në tubim

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm


Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme do të mbajë protest kundër ardhjes së presidentit serb në Tiranë Aleksandër Vuçiç, lidhur me nismën Open Balkan.

Ndërkohë, policia ka marrë masa të shumta lidhur me këtë protestë e cila pritet të zgjasë rreth 1 orë. Para kryeministrisë janë vendosur kangjella metalike, si dhe është hequr instalacioni i kërpudhës para këtij institucioni.

Në prag të nisjes të kësaj proteste është bërë publike edhe lista e personave të cilët pritet të mbajnë fjalim para protestuesëve, duke filluar nga Aldo Bumçi e ish ministry Ylli Manjani dhe deri te Sali Berisha.

Folësit në protestë:

Aldo Brumçi

Melihate Termkolli

Bujar Nishani

Albana Vokshi

Belind Këlliçi

Edit Harxhi

Megi Balliu

Ylli Manjani

Sali Berisha

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img