Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Protesta e banorëve të Unazës së Re, sqaron Veliaj: Shpellarë quajta deputetët e Saliut

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Banorët e Unazës së Re u ngritën në protestë dhe dogjën goma e kosha plehrash pasi u raportua se kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, i quajti shpellarë.

Ditën e sotme Veliaj ka sqaruar se shpellarë nuk quajti banorët e Unazës së Re, duke pretenduar se shpellarë quajti deputetët e Saliut.

Reagimi i plotë i Veliajt në Facebook:

Sqarim:

– Shpellarë quajta deputetët e Saliut, që i sulen barbarisht zonjave police të bashkisë! S’i quaj dot deputetë këta prehistorikë!

– Saliu i vrau me plumba në mish në Bulevard, le më t’i lejonte te dera.

– Shpronësimet 100%, edhe pse shumica janë lloto, lavazhe e 8 kate pa leje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img