Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Protesta e 26 majit: Saliu dhe Basha kërkojnë aramtosjen e popullit, ja pse do të dështojë ky grusht shteti

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sali is not so clever even as this old ëoman. (Saliu nuk është i zgjuar as sa kjo plakë)

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img