Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Protesta e 16 shkurtit, kryemadhi: Rama s’ ka parë gjë akoma, tani kemi një Lul Basha tjetër

spot_img

Lajme të ngjashëm

226e2665f3bf922cdfadb58d5b3aa934

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka thënë mbrëmjen e sotme se kryeministri Rama nuk ka parë gjë akoma.

 

E ftuar në emisionin ‘Të paekspozuarit’, Kryemadhi ka thënë se tashmë Lul Basha ka ndryshuar dhe do t’ia fik oksigjenin Ramës.

‘U gëzova kur pash Lulzim Bashën në Durrës. Njerëzit mezi e kishin pritur. Tani kemi një Lul Basha tjetër që del dhe takon njerëzit. Ndryshe nga ne të LSI që mblidhemi me strukturat’, u shpreh ndër të tjera Kryemadhi.

Sakaq, ajo e krahasoi Ramën me një të sëmurë që mbahet me aparat oksigjeqi, por që tashmë kryedemokrati Basha sipas saj, ia ka fikur.

‘Edi Rama ska parë asgjë akoma. E ke parasysh atë të sëmurin që mbahet me aparat oksigjeni.
Lulzim Basha ia ka fikur aparatin, këtë rradhë Lul Basha ia ka fik aparatin Ramës’, përfundoi Monika Kryemadhi.

Më shumë

spot_img