Hapësire reklamuese

Aktualitet

Protesta/ 1700 policë në gatishmëri, opozita kërkon leje deri në mesnatë

Shkruar nga Newsbomb
Në gatishmëri janë edhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë si dhe autobotet me ujë.

Opozita ka kërkuar leje për protestë marshim tek Kryeministria dhe Parlamenti nga ora 19.00 deri në mesnatë, ndërsa policia e ka lejuar të protestojë vetëm para Kryeministrisë deri në orën 21:00.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese