Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Prostituta e VIP-ave shqiptarë: Deputeti më dha 100 euro për një orë

spot_img

Lajme të ngjashëm

e0062c84fff53b18d381fad52e35228e

Rrëfimi i një prostitute ka tronditur opinionin publik, teksa ka deklaruar se një nga klientët e saj ka qenë edhe një deputet i Kuvendit të Shqipërisë. Në një intervistë për gazetaren Klodiana Lalal për emisionin “Studio e Hapur”, vajza ka treguar (duke ruajtur anonimatin e plotë) se një nga rastet ka qenë edhe kur për klient ka patur një deputet.

Ajo ka treguar se vetëm përn një orë është shpërblyer me 100 euro.

E pyetur nëse ishte e sigurt se kishte të bënte me një politikan, vajza është shprehur me bindje se personin në fjalë e kishte parë në televizior dhe emsione politike.

Po ashtu, prostitute ka treguar se punon në mënyrë intensive gjatë 24 orëve, ndërsa nuk mungojnë edhe rastet kur është dhunuar. Një rast i tillë ka qenë kur është dhunuar nga një biznesmen.

“Nuk ja them emrin, më rrahi keq fare, për arsyet e veta. Për qejfin e vet. Më nxiu keq fare”, u shpreh vajza, e cila tregon se brenda një dite shkon me 10 deri në 15 klientë.

 

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img