Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Propozuan emrin e Dash Shehit, Kujtim Gjuzi shpërthen ndaj Mediut dhe Dukës: Ku*varë bordellosh, duan një pijanec serial për President

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti Kujtim Gjuzi ka shpërthyer me një gjuhë të rëndë ndaj dy kolegëve Fatmir Mediu dhe Agron Duka, pasi dje ata thanë se një nga emrat që duan për president është dhe politikani i njohur Dashamir Shehi.

Përmes një shënimi në rrjetin social Facebook, Gjuzi e quan Dash Shehin “pijanec serial”, ndërsa dy kolegët e tjetër Mediu dhe Duka “kurvarë bordellosh”.

“Opozitarë ko*ilë propozojnë për president Pianecin Serial? Ku*varë Bordellosh duan të mbajnë Presidencen si Kuplara! Impotent Intriga KM tallet me Opozitën. Vota për PPP president/e”, shkruan ish-deputeti Kujtim Gjuzi.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img