Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pronari i shtëpisë në Lundër telefonon policinë: Ejani se më qëlluan banesën me armë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Tiranës njofton mediat se mbrëmë në darkë shtetasi SH.B., ka telefonuar sallën operative dhe ka bërë një denoncim.

Ai ka thënë se disa persona që ende mbeten të paidentifikuar kanë qëlluar drejt banesës së tij. ngjarja ka ndodhur në fshatin Lundër.

Njoftimi i policisë

“Më datë 17.05.2021, shtetasi Sh. B., kallëzon se gjatë natës, në fshatin Lundër, persona të paidentifikuar, dyshohet se kanë qëlluar me armë zjarri në fasadën e banesës së tij. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve”, njofton policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img