Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Pronar i një palestre në Elbasan, zbulohet sherri i 23 vjeçarit me autorin

spot_img

Lajme të ngjashëm

a31fe6681f040a109b98dd802c46fec0

Detaje të reja kanë dalë nga plagosja e 23-vjeçarit Kei Piu në Elbasan.

Mësohet se ai ka debatuar fillimisht me autorin e plagosjes dhe më pas ky i fundit ka nxjerrë armën duke e qëlluar me tre plumba.

Ndërkohë bëhet me dije, se Piu ishte pronar i një palestre në qytetin e Elbasanit.

Policia ka shoqëruar në Komisariatin e Elbsanit disa persona, ku ka nisur dhe hetimet. 

Më shumë

spot_img