Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Prokuroria sekuestron serverin në zyrat e Lapsi.al? Reagon Andi Bushati: Unë i zoti i punës nuk di gjë, mos ka njeri…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari, botuesi i medias Lapsi.al ka reaguar lidhur me lajmin e fundit, ku u njoftua se Prokuroria e Posaçme (SPAK) ka zbarkuar në zyrat e medias së tij.

Andi Bushati ka publikuar një foto nga “flashi” i News24 teksa thotë se ai vetë si i zoti i punës nuk di gjë. Me ironi pyet: Mos ndoshta ka njeri andej nga zyrat e PS?

Screenshot 8 5

Më herët u njoftua se SPAK pas PS dhe disa institucioneve të tjera shkoi në zyrat e Lapsi.al për të marrë serverin që ata disponojnë, me të dhënat e qytetarëve me të drejtë vote, që thuhet se po përdoren nga PS për qëllime elektorale.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img