Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Prokurori i njohur ra në koma dhe ndërroi jetë, gruaja hedh akuza të rënda: Vdiq nga vaksina, s’kishte asnjë sëmundje tjetër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gruaja e prokurorit të njohur në Greqi, George Tsironis, i cili humbi jetën vetëm pak ditë pasi bëri vaksinën anti-Covid, ka deklaruar se i shoqi vdiq pikërisht nga vaksina, pasi nuk kishte sëmundje të tjera.

Ai ra në koma, pasi injektoi dozën e vaksinës AstraZeneca.

Tasia Dimitriou ka pohuar se burri i saj nuk vuante nga sëmundje të tjera, ndërsa ka shtuar se pas marrjes së vaksinës kundër koronavirusit, ai kishte ndjerë lodhje të madhe dhe gjithashtu kishte nevojë për oksigjen.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img