Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

Projektohet lëvizja e bujshme, “ylli” i Manchesterit drejt Interit

Lajme të ngjashëm

Inter është duke bërë një sezon shumë pozitiv deri tani, duke u renditur në vendin e parë në Serie A.

Por skuadra zikaltër pavarësisht paraqitjeve të mira, ka shfaqur disa dobësi. Një nga ato ka qenë mungesa e një trekuartisti të mirëfilltë.

Për këtë gjë drejtuesit e Interit janë duke menduar disa emra. Të parët në listë janë Pastore dhe Nikitarian, me këtë të fundit disi më të avantazhuar.

Armeni nuk është duke kaluar një moment të mirë në Manchester dhe ka zgjedhur të provojë një tjetër ambient për të rigjetur formën e dikurshme.

Kjo lëvizje do të tentohet që në janar nga Inter edhe pse me shumë mundësi mund të mbyllet në Qershor. 


Më shumë