Hapësire reklamuese

Aktualitet

Programi Kombëtar i 300 qendrave shëndetësore, Rama jep lajmin e mirë për në fundvit

Shkruar nga Newsbomb

Kryeminstri Edi Rama e ka nisur ditëne  sotme me një tjetër informacion nga kantieret e Programit Kombëtar të 300 qendrave shëndetësore në 3 vjet.

Sipas Ramës 80 prej këtyre qendrave do të jenë gati në fund të këtij viti.

“Mirëmëngjes, dhe me një tjetër informacion nga kantieret e Programit Kombëtar të 300 qendrave të reja shëndetësore në 3 vjet, prej të cilave 80 qendra do të jenë gati në fund të vitit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese