Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

Programi Kombëtar i 300 qendrave shëndetësore, Rama jep lajmin e mirë për në fundvit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeminstri Edi Rama e ka nisur ditëne  sotme me një tjetër informacion nga kantieret e Programit Kombëtar të 300 qendrave shëndetësore në 3 vjet.

Sipas Ramës 80 prej këtyre qendrave do të jenë gati në fund të këtij viti.

“Mirëmëngjes, dhe me një tjetër informacion nga kantieret e Programit Kombëtar të 300 qendrave të reja shëndetësore në 3 vjet, prej të cilave 80 qendra do të jenë gati në fund të vitit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img