Tirana
heavy intensity rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
2.1kmh
40 %
Mër
19 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
26 °
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Produkte të skaduara dhe ambient pa kushte higjeno-sanitare, AKU bllokon 2 lokale në Llogara (FOTOT)

Lajme të ngjashëm


Më shumë