Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

‘Prodhimi i mallit është i mbarë’, publikohet VIDEOJA e parcelës me hashash në Shkodër

Lajme të ngjashëm

Vetëm pak minuta më parë ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video të një parcele me hashash.

Duke iu referuar mesazhit të qytetarit dixhital, Berisha shprehet se kjo është vetëm njëra ndër shumë parcela në Gajtan të Shkodrës.

‘Prodhimi i mallit eshte i mbare!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Peshendetje kjo vidio asht nji nder shum parcelat ne gajtan shkoder , ju lutem anonim’, shkruan Berisha.

Më shumë