Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Procesi për presidentin e ri, Alibeaj mbledh nesër Grupin Parlamentar të PD

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Grupit Parlamentar, Enkelejd Alibeaj ka ftuar deputetët e PD që nesër të zhvillojnë një mbledhje.

Bëhet me dije se mbledhja do të mbahet nesër në orën 12:00, në seli, ku do të diskutohet për procesin e përzgjedhjes së Presidentit.

albsig

spring

“Në vijim të diskutimeve ne grup për procesin e përzgjedhjes së Presidentit, nesër në orën 12:00, në seli, do të zhvillojmë mbledhjen e radhës së grupi për të diskutuar mbi ecurinë e deritanishme dhe sesi do të vijojmë me procesin. Faleminderit!”, thuhet në mesazhin e Alibeajt.

Kujtojmë që sot kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, u shpreh se mazhoranca do të presë kandidaturat nga opozita dhe më pas do të përzgjedhin nëse bien dakord për një prej tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img