Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Probleme te Partizani, Çani rikthehet në Itali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Edgar Çanin erdhi me shumë bujë tek Partizani, madje u cilësua si lojtari që do bënte të harrohej Kaleb Ekuban.

Por starti i kampionatit nuk ka qenë dhe aq pozitiv për Çanin pasi nuk ka arritur që të shënojë golin e parë si sulmues i Partizanit.

Por shtuar kësaj, Çani ka ndjerë sërish probleme me gjurin dhe për këtë arsye është nisur drejt Italisë për të bërë kontrolle të specializuara. Për këtë asrye ai nuk do të jetë në urdhërat e trajnerit Iuliano për ndeshjen me Lushnjen.

Në 2 ndeshjet e para ku ka zbritur në fushë në kampionat Çani nuk ka mundur të gjejë rrugën e rrjetës. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img