Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

Probleme në qarkullim, përmbyten disa rrugë në Vlorë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rreshjet e shumta të shiut kanë shkaktuar përmbytje në disa akse rrugore të qytetit të Vlorës.

Qarkullimi i mjeteve është paralizuar në disa lagje, por përmbytjet kanë vështirësuar edhe qarkullimin e këmbësorëve.

Të përmbytura janë akset “Albano dhe Romina” si dhe pranë Portit të qytetit. Problematike mbetet situata edhe në Skelë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img