Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Probleme me zemrën, pasi gruaja me Covid shkoi në spital karantinohet i gjithë stafi mjekësor në Elbasan

spot_img

Lajme të ngjashëm

e30495382b9e461194fc0c26eb4678ec

Pas dy rasteve me Covid në Elbasan është karantinuar i gjithë stafi mjekësor që i ka shërbyer njërit prej tyre.

Ditën e djeshme në Elbasan janë konfirmuar dy raste të reja me koronavirus. Të infektuarit ishin një 62-vjeçar shofer në një fasoneri si dhe bashkëshortja e tij 60 vjeçe. Gruaja e cila ka pasur komplikacione shëndetësore, është shtruar në Tiranë.

Më herët bëhet me dije se ajo ka shkuar në Urgjencën e Spitalit të Elbasanit duke u ankuar se kishte probleme me zemrën, sipas report tv. Por mjekët që i kanë shërbyer në spital pasi kanë marrë vesh se ajo nuk është e infektuar me Covid janë karantinuar të gjithë.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img