Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Probleme me shëndetin, ish-kryebashkiaku Vangjush Daku përfundon në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Daku ka përfunduar në spital ditën e sotme.

Bëhet me dije se Daku është parë në repartin e neurologjisë me një CD në dorë, teksa shoqërohej nga personali i spitalit.

Mësohet se Dako i është nënshtruar një kontrolli në skaner dhe rezonance magnetike. Nuk dihet se çfarë problemesh shëndetësore ka ish-kryebshkiaku.

Më shumë
spot_img
spot_img