Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Pritjes së ëmbël i vjen fundi, Fero dhe Arbenita bëhën prindër për herë të parë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi, modelja Arbenita Ismaili dhe reperi Fero janë bërë prindër për herë të parë.

Arbenita ka sjellë gjatë orëve të para të mëngjesit vajzën në jetë.

albsig

Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë modelja, e cila ka postuar një foto ku shihet me vajzën në krahë, teksa imazhin e ka shoqëruar me një zemër.

Kujtojmë që çifti e mbajti të fshehur shtatzëninë dhe vetëm kur kurorëzuan dashurinë me martesë, u mësua se modelja ishte në pritje të ëmbël.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img