Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi, moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, na prezanton me emrin e vogëlushit të saj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe moderatorja, Xhesi Muçaj është bërë nënë për herë të parë. Këtë lajm të bukur e ka bërë të ditur vetë Xhesi përmes fotos së parë me të voglin e saj. Ajo gjithashtu përmes disa rreshtave dedikuar të birit ka zbuluar dhe emrin e tij. Moderatorja dhe partneri i saj, Oen Nallbati kanë vendosur që të voglin e tyre ta pagësojnë me emrin, Neonick.

Screenshot 39 1

“Ti se ke idenë sesa shume të duam unë dhe babi jot, se ke iden sesa shumë njerëz janë gëzuar për ty dhe sesa shumë të duan. Dy gjyshërit e tu të kanë bekuar nga lart që ti të vije i shëndetshëm, i bukur dhe plot lumturi në jetën tonë. Te duam.”, ka shkruar Xhesi krahas fotos.

Menjëherë qindra urime ka marrë moderatorja nga të afërmit, kolegët dhe ndjekësit e saj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img