Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi! Chiara Ferrgani sjell në jetë vogëlushen e saj dhe na prezanton me portretin e ëmbël të Vittorias

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundit dhe Chiara Ferrgani është bërë nënë për herë të dytë.

Çifti më i përfolur në mediat rozë Chiara Ferragni e Fedez,  janë bërë prindër me një vogëlushe.

Menjëherë ata nuk kanë humbur kohë dhe kanë publikuar portretin e bukur të vajzës së tyre të cilën na lejoni ta themi është një kopje e mamit të saj.

Dyshja kanë zbuluar se vogëlushen e kanë quajtur Vittoria. Ky emër është me origjinë italiane dhe do të thotë “fitore”.

Screenshot 15 1

Më shumë

spot_img
spot_img