Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! “Picirrukja” e Marinës dhe Getoarit vjen në jetë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë.

Bebushja e çiftit ka ardhur në jetë ditën e sotme dhe nga informacionet e para si vogëlushja ashtu dhe Marina gëzojnë shëndet të plotë.

Gjininë e fëmijës së saj, Marina e ka zbuluar më herët përmes një postimi në “Instagram”, ku e veshur në ngjyrë pudër ka zbuluar dhomën e vogëlushes së saj.

Krahas fotove të ëmbla, moderatorja i ka bërë një dedikim mjaft të ëmbël “picirrukes” së saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img