Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Orinda dhe Turi bëhen prindër për herë të parë, zbulohet emri i vogëlushes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi, pasi Turjan Hysko dhe Orinda Huta janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë babi Turi i cili përmes një fotoje me të voglën e tij ka lajmëruar ndjekësit se Atara ka ardhur në jetë shëndoshë e mirë.

I emocionuar dhe në qiellin e shtatë Turi as në këtë rast nuk ka lënë pas batutat e tij.

“Atara lëre Tik Tok-un, vrap gjumë tani!”, shkruan ai krah fotos së parë me të voglën.

Ndryshe nga vipat e tjerë të cilët e ruajnë me fanatizëm portretin e bebushit të tyre, Turi dhe Orinda kanë vendosur që ta publikojnë imazhin e vogëlushes.

Më shumë

spot_img
spot_img