Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, këngëtarja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur, Rovena Ibrahimi është bërë nënë për herë të parë.

 Këtë lajm të  bukur e ka bërë të ditur vetë artistja përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ka treguar se në jetë ka ardhur vogëlushi i saj. Rovena gjithashtu ka zbuluar dhe emrin e djalit të saj i cili sipas shpjegimit të bërë nga vetë këngëtarja ka një kuptim mjaft të veçantë.

“NATHANIEL (=Zoti dhuroi) Sa shumë të kemi pritur bir…aq sa mezi numëronim minutat shpirti jonë…Më bëre nënë…edhe kjo është ndjesia më e bukur që kam përjetuar deri sot. Bekime paçi të gjithë.”, ka shkruar këngëtarja.

Më shumë

spot_img