Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Andrra dhe Sinan Hoxha bëhen prindër për herë të dytë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ea18d4f802b455d5c24fbaecdb4ff063

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi  Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë bërë prindër për herë të dytë.

Andrra ka sjellë në jetë ditën e sotme djalin e dytë dhe e gjithë familja është shumë e lumtur.

Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë bukuroshja me anë të një postimi në Instagram, ku ka ndarë një foto të foshnjës së sapolindur dhe shkruan ““e gjithë bota është e imja. Faleminderit Zot”.

Të njëjtën foto e ka postuar edhe këngëtari Sinan Hoxha në rrjetet sociale. Kujtojmë që djali i parë i Andrrës dhe Sinanit ka lindur në maj të 2016.

Screenshot_27.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img