Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Afërdita Dreshaj bëhet nënë për herë të parë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0b1a4f7d57c25ef6732073bf4bce4492

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi, modelja e njohur Afërdita Dreshaj është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjell në jetë djalin e saj. Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë modelja me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar një foto, në të cilën shihet përkrah bashkëshortit, Jakub Kindl dhe të voglit të tyre.

“Nuk mund ta përshkruajmë këtë dashuri”, ka shkruar ajo përkrah fotos.

Screenshot_4.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img