Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.6kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Pritjes i erdhi fundi, Ministrja Edona Bilali bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Edona Bilali, është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë djalin të cilin e kanë quajtur Eden.

Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë ministrja, e cila ka postuar një foto me duart e bebit në Facebook.

“Sot bota mori një dimension tjetër. Eden na e plotësoi familjen

Faleminderit të gjithëve për urimet”, shkruan Edona Bilali në foton e shpërndarë në Facebook, në të cilën ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe ndjekësit.

Më shumë
spot_img
spot_img