Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Pritja e ëmbël drejt fundit, Xhensila Myrtezaj publikon fotot artistike me barkun e rrumbullakosur

Shkruar nga Newsbomb
Pritja e ëmbël drejt fundit, Xhensila Myrtezaj publikon fotot
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë në pritje të vogëlushit të tyre, i cili dita ditës po rritet në barkun e mamit. Ndonëse, përgjatë muajve të parë Xhensila është kujdesur që barku i saj mos dukej, tashmë këngëtarja s’nguron të pozojë me barkun e rrumbullakosur dhe duket më e bukur se asnjëherë me parë. E teksa pritjes së ëmbël po i afrohet fundi, Xhensila ka bërë një set fotografik, për të pasur gjithmonë kujtimin e shtatëzanisë së dytë. Ajo ka postuar disa foto ku shihet në superformë më barkun e rrumbullakosur që bie në pah, teksa shkruan “Psalm 127:3-5 ?”. Kujtojmë që Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë në pritje të një djali.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese