Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Priti dy kuti me vaksina në Rinas, Patozi-Ramës: Po boll mor burrë se e bëre baltë fare!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2ac726d2b5ee5b305b903c941b6eabe2

Kryetari i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi komenton shfaqjen e kryeministrit Edi Rama mbrëmjen e sotme në Aeroportin e Rinasit, për të pritur dy kuti me vaksina anti-Covid.

Patozi e quan “spektakël të shëmtuar”, dhe thotë se “nuk është nevoja për kaq shumë temenara”.

Reagimi i plotë i Patozit:

BOLL ME KËTË SPEKTAKËL TË SHËMTUAR!

Po boll, mor burrë, me këtë butaforinë e pritjes në aeroport të vaksinave, se e bëre baltë fare!

Edhe ushtarë që ktheheshin nga lufta të ishin, nuk do të kishte qenë nevoja për kaq shumë temenara, që shkëlqejnë nga hipokrizia dhe përdorimi politik për fushatë.

Dhe të mendosh që bëhet fjalë vetëm për një grusht dozash dhe aspak për sasinë që ka nevojë vendi për t’u çliruar nga ankthi i Covid 19.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img