Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Pritet vendimi për ndeshjen, ja dy mundësitë kur do të luhet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas rreshjeve të shumta të shiut në minutën e 75’ të ndeshjes Shqipëri – FYR Maqedoni, fusha dhe stadiumi u zbrazën, ndërsa palët u tërhoqën në pritje të vendimit të tre arbitrave.

Ndeshja duhet të luhet sërish brenda 24 orëve, dhe vendimi përfundimtar do merret sot.

Burime për Neësbomb.al thonë se Maqedonia kërkon që ndeshja të luhet ditën e nesërme në orën 12:00 me argumentin se lojtarët duhet të fluturojnë me aeroplan drejt klubeve të tyre.

Por pala shqiptare kërkon zhvillimin e ndeshjes në orën 16:00 të ditës së nesërme. Gjithçka pritet të vendoset së shpejti.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img