Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
50 %
5.1kmh
0 %
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
E hënë, 30 Janar, 2023

“Pritet të zbulohet një krim i fortë”, gazetari Koka: Kamerat “spiune” kanë fiksuar makinën që ka lëvizur viktima…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari i njohur Spartak Koka është shprehur se shumë shpejt do të zbardhet një ngjarje e rëndë kriminale që ka ndodhur në vend.

Ai në “Opinion” është shprehur se kamerat spiune në një qytet kanë kapur viktimën duke lëvizur me makinë, dhe kjo e bën me të lehtë zbardhjen.

Po ashtu Koka tha se nëse nuk do të kishte kamera, ky krim nuk mund të zbulohej normalisht.

“Një ngjarje e fundit e fortë pritet që të zbulohet vetëm nga kamerat spiune në një qytet të vendit që kanë fiksuar targat e makinës me të cilën është lëvizur viktima. Jemi pranë zbulimit të një krimi. Pra kamerat spiune në një qytet që ne nuk na merrte mendja po zbulojmë një krim që nuk mund të zbulohej normalisht”, u shpreh Koka.

Më shumë


spot_img
spot_img