Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pritet të takohet me Kurtin në Bruksel, Vuçiç: Nuk do të jetë e lehtë, rezultati shihet në fund të lojës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ditën e sotme ka konfirmuar se do të udhëtojë  drejt Brukselit për të zhvilluar takimin me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti.

Ai tha se është i rëndësishëm dialogu, kjo për shkak të njerëzve që janë në Kosovë dhe Metohi.

Më tej shtoi Vuçiç shtoi se “rezultati shihet në fund të lojës”.

“Unë gjithmonë i kam admiruar ata që kërcënojnë të rrahin kundërshtarët e tyre para ndeshjes, nuk më intereson se çfarë thonë ata. Ne do të kujdesemi për interesat tona. Nuk do të jetë e lehtë në Bruksel, ata vijnë për ta organizuar shfaqjen, rezultati shkruhet në tabelë në fund të lojës”, theksoi Vuçiç.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img