Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Pritet të japë dëshminë, Alibeaj mbërrin me VONESË tek Krimet e Rënda

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj,  sapo ka mbërritur në Prokurorinë e Krimeve të Rënda ku pritet të japë dëshminë e tij në lidhje me audiopërgjimin e Agron Xhafajt.

E ndërsa dy zyrtarët e tjera Salianji dhe Bardhi përfunduan procedurat e dhënies së dëshmisë për audio-përgjimin e vëllait të ministrit Xhafaj, deputeti Alibeaj ishte në ato momente i pranishëm në eventin përkujtimor të 45-vjetorit të revoltës së Spaçit.

3 zyrtarët e PD kanë publikuar përgjimin që implikon vëllain e Fatmir Xhafajt, Agron Xhafaj, në trafikun e drogës.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img