Hapësire reklamuese

Politikë

“Pritet përplasje”, parashikimi i errët i Fahri Balliut

Shkruar nga Newsbomb

Sipas botuesit të Gazetës 55, Fahri Balliu, i cili njihet për qëndrimin e tij pro PD-së, shumë shpejt në Shqipëri pritet të ketë përplasje.

Megjithëse nuk ka shpjeguar se çfarë nënkupton konkretisht me “përplasje”, në studion e “Opinion”, Balliu ka thënë se “qytetarët do përplasen me mafien dhe krimin”.

“Qytetarët do luftojnë për kauzën e PD-së për zgjedhje të lira dhe të ndershme, ndërsa krimi dhe mafia do mundohen të mbrohen. Do ketë përplasje. Pritet përplasje”, ka thën Balliu.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese