Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

“Prit se ke shumë rrugë para”, Beniada ironizon Antonelën: Pse nuk kemi trup ne? Po na tregon se je e bukur? (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Hyrjet e reja në BBV kanë shkaktuar trrazira në shtëpi mes banorëve.

Një nga banorët që ka shkaktuar zhurmë është edhe Antonela Berisha, isj konkurente e Për’puthen.

Në një bisedë me Fifin, Beniada ka imituar veprimet e Antonelës dhe e ka ironizuar shkodranen.

“Edhe ne jemi të bukura. Pse nuk kemi trup ne? Nuk kemi sy ne? Nuk dimë të vishemi ne?”- tha Beniada teksa bisedonte me Fifin.

Të gjithë shihemi në pasqyrë por nuk bëjmë ashtu. Shihemi dy minuta dhe kaq, nuk rrimë dy orë. Nuk ka nevojë të bëjmë veprime kot”- shtoi ajo.

Më tej Beniada iu drejtua vetë Antonelës me këto fjalë: Ke ardhur dhe po na tregon se je e bukur? Prit se ke rrugë përpara!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img