Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Priste testin e dytë për Covid-19, ndahet papritur nga jeta 28-vjeçari shqiptar në Itali (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 28-vjeçar shqiptar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Trento të Italisë.

Sipas mediave në shtetin fqinj, shqiptari i identifikuar si Luçjan Elezi është gjetur në shtëpinë e tij pa shenja jete, pasi ishte infektuar me Coronavirus.

Shqiptari ishte në pritje të testit të dytë, për të vërtetuar nëse ishte shëruar plotësisht nga Covid-19. Në testin e parë i riu doli negativ dhe vijonte vetëizolimin në shtëpi. Shkaku zyrtar ende nuk bëhet i ditur, por dyshohet për emboli pulmonare. Sipas shtypit italian, i riu jetonte në Val di Fassa dhe punonte në sektorin e ndërtimit.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img