Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
37 °
E premte, 30 Korrik, 2021

“Prisni…kjo është dashuria”, Emina Cunmulaj publikon momentin e ËMBËL nga avioni

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Emina Cunmulaj prej disa muajsh është në pritje të ëmbël dhe këto ditë po i përjeton plot emocion.

Modeja nuk nguron të postojë foto me barkun e rrumbullakosur duke treguar se po pret e lumtur ardhjen në jetë të foshnjës së saj.

Ajo ka postuar pak më parë një video emocionuese, ku duket qartë goditja e bebit në bark, ndërsa Emina është duke udhëtuar me avion.  

“Prisni.. kjo është dashuria”, shkruan Emina Cunmulaj  në videon që shpërndan në Instastory.

Screenshot 48

Më shumë

spot_img
spot_img