Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Prisni tronditjen në fund”, Noizy mban koncert sonte në Tiranë, çfarë paralajmëron Stresi

Shkruar nga Newsbomb

Reperi Noizy pasditen e sotme do të mbajë një koncert në Sheshin “Nënë Tereza” të quajtur “The Alpha Show”.

Në këtë koncert do të jenë të ftuar këngëtarë të shumtë dhe pritete që pjesmarrja e fasave të jetë gjithashtu shumë e lartë.

Por, ajo që pritet të surprizojë vërtetë fansat është prania e reperit Stresi, i cili ka qenë edhe rivali i Noizyt, por që tan ii kanë rregulluar marrëdhëniet.

Shumë fansa kanë aluduar se prezenca e Stresit në koncert mund të shënojë edhe bashkëpunimin e parë midis dy reperëve

Në lidhje me këtë ka postuar edhe Stresi një stori ku shkruan “Kini durim deri në fund sepse gjithçka do tronditet bga fundit. Më besoni. Torta e koncertit dhe qershia mbi tortë e vulozin mbrëmjen”.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese