Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Prisni sa rikthehem në Britani të marr atë që kam lënë pas’, Noizy merr vendimin e papritur, gjithçka ‘lidhet’ me vajzën e tij

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

622c57bb2e7596a1a886ee117a384b33

Reperi i njohur shqiptar Noizy, në kulmin e karrierës së vet ka bërë një postim të mistershëm në rrjete sociale.

Ai shkruan se do të rikthehet në Britaninë e Madhe për të marrë atë që ka lënë pas, por pa shpjeguar asgjë më shumë.

“Prisni vetëm sa të rikthehem në Britaninë e Madhe të marr atë që kam lënë pas”- shkruan këngëtari.

Ndonëse ai nuk ka treguar asnjë detaj më tepër, të gjitha sinjalet na çojnë te vajza e tij , Leandra, e cila tashmë është 13 vjeçe.

Leandra jeton në Britani me të ëmën, që pasi reperi është ndarë nga ish-bashkëshortja.

Reperi më herët ka bërë dedikime speciale për të bijën, të cilës i ka kushtuar dhe një këngë të quajtur “Noku Vogël”.

Nuk dihet nëse Leandra do të vijë të jetojë me të në Shqipëri, apo nëse ky postim i reperit lidhet me diçka tjetër.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img