Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
29 %
4.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

“Prisni që delegacionet të hanë sufllaqe ose doner?”, revoltohet gazetari: Besoni se Berisha dhe Meta merrnin djathë e sallam me vete?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

01a3b1c1ca9eda7830e4c07b3d6f7e6b

Video e bërë në një restorant luksoz në Dubai ku shfaqen ministra dhe zyrtarë të qeverisë shqiptare duke darkuar, ka sjellë edhe reagimin e gazetarit Dritan Hila.

Hila mendon ndryshe nga shumë shqiptarë që në rrjetet sociale kanë shprehur zemëratën, madje disa kanë bërë edhe thirrje për protesta. Gazetari thotë se kjo është një “spirrë fejsbuksish”, ndërsa justifikon delegacionin duke thënë se asnjë delegacion zyrtar nuk mund të hajë “sufllaqe apo doner” gjatë vizitave.

Reagimi i plotë:

Prisni qe delegacionet zyrtare te hane suvllaqe ose doner me vetesherbim ne vizitat qe bejne?!

Besoni qe Berisha dhe Meta kane marre djathe e sallam me vete per te shtruar darkat zyrtare ne vizitat jashte?

Kujtoni se Luli neser ne pushtet do filloje te haje sandëich?

Ju duket cool te hash mish tek Nusreti?

Ju çudit prania e biznesmeneve ne delegacionet zyrtare kur flitet per investime?

Mendoni se duhet te flene ne motele autogrilli pa kondicioner?

Mendoni qe keta qe ulerijne per darken tek Nusreti nuk mendojne te shkojne sapo ti jepet mundesia?!

Pika ne muhabet. Tamam spirre fejsbuksish

Më shumë

spot_img
spot_img