Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Prishja e miqësisë me Dafina Zeqirin, reagon për herë të parë Tayna: Njerëzit që iu bëjnë keq…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

71a616b12efb0879033bcdebf187946f

Miqësia mes këngëtareve të njohura Dafina Zeqirit dhe Taynas duket se është prishur përfundimisht.

Fillimisht fansat aluduan për një krisje mes tyre, pasi nuk u pa që të suportonin projektet e njëra tjetrës në rrjetet sociale.

Më pas u fol për “diss-et” që këngëtaret i bënë njëra tjetrës. Kohët e fundit ka ardhur një reagim nga Tayna, e cila ka postuar në rrjetet sociale një shprehje dhe mendohet se i është dedikuar Dafina Zeqirit.

“Njerëzit të cilët ju kanë bërë juve diçka të keqe, gjithmonë do të mendojnë se postimet bëhen për ta”, shkruan Tayna.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img